Baby Celebro – pierwszy ekoshowroom w regionie

Na całym świecie ekologiczne produkty cieszą się ogromną i wciąż rosnącą popularnością. Także wśród świadomych rodziców, którzy odczuwają coraz większą potrzebę zmiany stylu życia na bardziej przyjazny naturze.

W odpowiedzi na te potrzeby powstał Baby Celebro – pierwszy w regionie showroom, prowadzony przez pedagoga, księgową i mamę dwójki synów – noszonych w chuście i pieluchowanych wielorazowo – w jednym.

Przyjazne naturze i portfelowi

W naszej ofercie ekologicznych artykułów dla dzieci znajdują się: chusty do noszenia, pieluchy wielorazowe, bursztyny i korzeń irysu na ząbkowanie, kosmetyki, środki do prania, słuchawki wygłuszające i wiele innych produktów w przystępnych cenach. Dostępne w sklepie artykuły pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów i dostawców, a jakość wyrobów potwierdzają certyfikaty.

Baby Celebro to wyjątkowa przestrzeń dla tych, którym nie jest obojętny los świata, w którym przyjdzie żyć ich pociechom. Do skorzystania z oferty zapraszamy rodziców, ceniących doskonałą jakość, bezpieczeństwo użytkowania i etyczną produkcję bez użycia toksycznych środków chemicznych.

W Baby Celebro niezwykle bliskie są nam idee ekorodzicielstwa, naturalnej higieny niemowląt i rodzicielstwa bliskości. Jesteśmy również członkami klubu Kangura, grup Nosimy Dzieci i Pieluchowanie bez Tajemnic. Zbierane latami doświadczenie pozwoliło nam stworzyć kompleksową ofertę dla rodziców takich jak my sami. Dzięki temu w jednym sklepie oferujemy produkty wielu firm, które towarzyszą ekorodzinom od pierwszych dni życia dziecka.

Zapraszamy również do udziału w organizowanych przez nas warsztatach pieluszkowania wielorazowego.